Badania i rozwój

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Badania i rozwój — patenty

Firma DYWIDAG-Systems International została założona w 1979 r. z myślą o dystrybucji produktów do zastosowań budowlanych i geotechnicznych w oparciu o patenty DYWIDAG. Specjaliści DYWIDAG-Systems International wkrótce zaczęli rozszerzać tę „odziedziczoną” wiedzę o swoje innowacyjne pomysły, nieprzerwanie udoskonalając pierwotne produkty i opracowując nowe.
Firma DYWIDAG-Systems International nieprzerwanie monitoruje, zmienia, przegląda, testuje i przystosowuje swoją rozbudowaną ofertę produktów do spełniania nowych przepisów i wymagań związanych z oficjalnymi dopuszczeniami. DYWIDAG-Systems International przywiązuje ogromną uwagę do badań i rozwoju, aby móc stale dostarczać wysokiej jakości produkty swoim klientom. Badaniami, rozwojem i projektowaniem zajmuje się około 40 pracowników na całym świecie.

Badania i rozwój

Systematyczne badania materiałów, inżynierii konstrukcyjnej i metod budowania są koordynowane w lokalnych centralach, co umożliwia gromadzenie i łączenie globalnej wiedzy ze wszystkich sektorów grupy z korzyścią dla wszystkich klientów.

Zgodnie ze strategią DYWIDAG-Systems International “Local Presence – Global Competence”, centra kompetencji są zlokalizowane na całym świecie.

Patenty

Priorytetem DYWIDAG-Systems International była i pozostanie ciągłą ochrona opracowań poprzez patenty i wzory użytkowe.

Na początku 2016 DYWIDAG-Systems International była w posiadaniu 56 podstawowych patentów w zakresie konstrukcji zbrojonych i geotechniki.

Badania i rozwój
Badania i rozwój

Wyniki ostatnich prac badawczo-rozwojowych:

  • DYWIDAG-Systems International była pierwszą firmą, która uzyskała europejskie dopuszczenia dla systemów dozbrajania konstrukcji za pomocą pojedynczych wiązek
  • Oferta wiązek cięgien DYWIDAG i SUSPA-Systems stanowi najbardziej kompleksowy system wiązek do dozbrajania o rozmiarach od 1 do 37x0.62'', spełniających wszelkie wymagania stawiane przez konsultantów projektowych i firmy budowlane.
  • System wiązek cięgien DYWIDAG 55x0.5'' do wstępnego naprężania konstrukcji elektrowni atomowych. Dopuszczone z powodzeniem wg KEPIC (kodeks koreańskiej branży energetycznej)
  • Najwyższej klasy cięgna kriogeniczne: Cięgna DYWIDAG-Systems International 19x0.6'' MA złożone z wielu wiązek wytrzymują temperatury do -196°C, zgodnie z najnowszymi wytycznymi dla zbiorników na skroplony gaz ziemny
  • Nowy system dodatkowego zbrojenia prętami DYWIDAG spełnia europejskie wymagania dla stali klasy WR 950/1050 stosowanej w konstrukcjach zbrojonych
  • Opracowanie wysokiej klasy systemu amortyzującego dla lin nośnych
  • Rozbudowanie zakresu rozmiarów w zakresie kotew z prętami drążonymi DYWI®.
DYWIDAG-SYSTEMS INTERNATIONAL Sp. z o.o.

użyj formularza kontaktowego
wyślij do nas wiadomość e-mail
lub zadzwoń do nas:
+48-32-241 09 98