Kim jesteśmy

Twoja kariera w DYWIDAG-Systems International: Dołącz do Rodziny DYWIDAG-Systems International i zostań członkiem światowej klasy zespołu.

Co oferujemy

Jako globalna grupa oferujemy naszym pracownikom międzynarodowe środowisko i styczność z prestiżowymi projektami i klientami, zarówno w zakresie budownictwa. Może to również obejmować pracę zagranicą, jeśli istnieje taka potrzeba.

Twój sukces jest naszym sukcesem. Dlatego oferujemy liczne perspektywy rozwojowe i możliwości kariery w obrębie Grupy DYWIDAG-Systems International. Od wielu lat obsadzamy stanowiska dyrektorskie i kierownicze osobami z naszych własnych szeregów.

DYWIDAG-Systems International uznaje osobisty rozwój swoich pracowników za szczególnie ważny. Dzięki indywidualnie dostosowanym programom szkoleniowym każdy z pracowników ma możliwość systematycznie budować swoją wiedzę i umiejętności.

Około 1.400 pracowników tworzy silny globalny zespół i przyczynia się do sukcesu  DYWIDAG-Systems International. Zostań członkiem Rodziny DYWIDAG-Systems International i przygotuj się na ekscytującą przyszłość z nami.

Kogo poszukujemy

Ze względu na ogromne znaczenie bezpieczeństwa w trakcie i po zakończeniu montażu naszych systemów, zaufanie i bezkompromisowa jakość mają wyjątkowe znaczenie dla sukcesu firmy DYWIDAG-Systems International. Nasi klienci i partnerzy polegają na nas i naszych systemach. Aby sprostać naszym wysokim standardom, potrzebujemy pracowników myślących tak samo, jak my.

Ważne jest dla nas, aby nowi pracownicy DYWIDAG-Systems International stali się częścią naszej szerszej „rodziny”, dzieląc nasze wartości i naszą kulturę.

DYWIDAG-Systems International oferuje praktykantom, absolwentom i doświadczonym specjalistom interesujące możliwości pracy w przyjaznym środowisku.

DYWIDAG-SYSTEMS INTERNATIONAL Sp. z o.o.

użyj formularza kontaktowego
wyślij do nas wiadomość e-mail
lub zadzwoń do nas:
+48-32-241 09 98