Kim jesteśmy

Twoja kariera w DYWIDAG: Dołącz do Rodziny DYWIDAG i zostań członkiem światowej klasy zespołu.

Co oferujemy

Jako globalna grupa oferujemy naszym pracownikom międzynarodowe środowisko i styczność z prestiżowymi projektami i klientami, zarówno w zakresie budownictwa. Może to również obejmować pracę zagranicą, jeśli istnieje taka potrzeba.

Twój sukces jest naszym sukcesem. Dlatego oferujemy liczne perspektywy rozwojowe i możliwości kariery w obrębie Grupy DYWIDAG. Od wielu lat obsadzamy stanowiska dyrektorskie i kierownicze osobami z naszych własnych szeregów.

DYWIDAG uznaje osobisty rozwój swoich pracowników za szczególnie ważny. Dzięki indywidualnie dostosowanym programom szkoleniowym każdy z pracowników ma możliwość systematycznie budować swoją wiedzę i umiejętności.

Około 1.400 pracowników tworzy silny globalny zespół i przyczynia się do sukcesu  DYWIDAG. Zostań członkiem Rodziny DYWIDAG i przygotuj się na ekscytującą przyszłość z nami.

Kogo poszukujemy

Ze względu na ogromne znaczenie bezpieczeństwa w trakcie i po zakończeniu montażu naszych systemów, zaufanie i bezkompromisowa jakość mają wyjątkowe znaczenie dla sukcesu firmy DYWIDAG. Nasi klienci i partnerzy polegają na nas i naszych systemach. Aby sprostać naszym wysokim standardom, potrzebujemy pracowników myślących tak samo, jak my.

Ważne jest dla nas, aby nowi pracownicy DYWIDAG stali się częścią naszej szerszej „rodziny”, dzieląc nasze wartości i naszą kulturę.

DYWIDAG oferuje praktykantom, absolwentom i doświadczonym specjalistom interesujące możliwości pracy w przyjaznym środowisku.

DYWIDAG-SYSTEMS INTERNATIONAL Sp. z o.o.

użyj formularza kontaktowego
wyślij do nas wiadomość e-mail
lub zadzwoń do nas:
+48-32-241 09 98